top of page
1

SPORTO

PROGRAMA MOTERIMS

Namuose

Kodėl moterims? Ši sporto programa parengta specialiai moterims, atsižvelgiant į klienčių atsiliepimus ir išreikštą norą daugiau dėmesio skirti apatinei kūno daliai. Didžiausias fokusas čia skiriamas sėdmenų, šlaunų bei pilvo raumenims. Žinoma, nepamirštos ir kitos raumenų grupės. Parinkome efektyviausius pratimus namų sąlygomis. Šiems pratimams atlikti užtekts jūsų pačių kūno svorio. Norint dar padidinti pasipriešinimą - galėsite pasitelkti namie esančius daiktus: gumas, svarelius ar vandens buteliukus.

Rasite gaires, kaip planą pritaikyti prie savo grafiko, sportuojant tris arba keturias dienas per savaitę.

Laikantis progamos - teigiami formų pokyčiai neišvengiami. Tai puiki proga patobulinti ar išlaikyti formas karantino metu!

 

 

 

Programoje rasite:

 

  • Trijų ir keturių dienų sporto programas;

  • Paaiškinimus, kaip apšilti, pasirinkti svorį, kada didinti pasipriešinimą;

  • Nuorodas į kiekvieną pratimą video formatu bei pratimų sunkesnes alternatyvas;

  • Paaiškinimus, kaip naudoti specialas technikas ir pratimų apjungimus;

  • Paaiškinimus, kaip progresuoti ir kaip elgtis baigus planą;

 

 

Mūsų programų tikslas yra išmokyti naudotis pagrindiniais sporto ir mitybos principais, išlikti sveikiems ir gebėti išsiugdyti tinkamus įpročius visam gyvenimui. Taigi, jei jūs pasiruošę pasinerti į išsamų sporto pasaulį ir tinkamai jį pradėti statyti nuo tvirtų pamatų – ši programa būtų geriausia pradžia.

 

Jeigu esate pažengę ir reguliariai sportuojate ilgiau negu pusę metų, ir norite savo treniruotes perkelti į kitą lygį - raktas į greičiausius pokyčius - "MILO Sporto ir mitybos programa + online priežūra". Tuomet tiek sportas, tiek mityba yra parengiami būtent Jums ir peržiūrimi kas savaitę.

 

Programos "Naujokams" ir "Pažengusiems" skirtos dirbti sporto salėje, tinkamas žingsnis pirmyn po karantino!

 

Jeigu Jums, pradėjus programą, kyla kokių nors klausimų ar neaiškumų, mes visada esame pasiruošę į juos atsakyti. Rašykite mums elektroniniu paštu .

14,9 EUR

KITOS PASLAUGOS

Kam tai skirta?

Mes dirbame su įvairiais žmonėmis: viskas priklauso nuo to, kokie yra Jūsų tikslai, norai ir lūkesčiai. Galbūt Jums tiesiog reikia pagalbos sprendžiant mitybos klausimus? Gal Jūs esate žmogus, kuris ruošiasi pirmąkart žengti į sporto salę? O gal tas, kuris pavargo ieškoti tikrosios tiesos painiame ir mitų kupiname sporto pasaulyje? O gal esate pažengęs, bet norite dar labiau optimizuoti savo sporto ir mitybos programą pagal naujausius mokslu grįstus principus? Rekomenduojame su mumis dirbti visiems, kurie nori gilintis į sveikos gyvensenos pasaulį ir formuoti įpročius visam gyvenimui.

Susidomėjai ir nori dirbti kartu su Milo training komanda?

Milo training komanda stengiasi aprūpinti Jus naujausia informacija, patarimais, kaip optimizuoti savo sportą ir mitybą. Taip pat šmaikščiai aptariame vis dar vyraujančius mitus, klaidas, kurias žmonės vis dar daro sporto salėje ir virtuvėje. Tačiau, jeigu norite į sveikos gyvensenos pasaulį pažvelgti iš arčiau ir sužinoti, kaip būtent Jums reikėtų pakeisti ar patobulinti savo dietą ir sporto programą, kad pasiektumėt norimų rezultatų, Jūs galite dirbti su mumis. Kartais viskas, ko žmogui reikia, yra reguliarus proceso stebėjimas ir individuali pagalba, atsižvelgiant į esamą progresą. Mes esame čia, kad Jums padėtume.

bottom of page