SPORTO

PROGRAMA MOTERIMS

Namuose

Kodėl moterims? Ši sporto programa parengta specialiai moterims, atsižvelgiant į klienčių atsiliepimus ir išreikštą norą daugiau dėmesio skirti apatinei kūno daliai. Didžiausias fokusas čia skiriamas sėdmenų, šlaunų bei pilvo raumenims. Žinoma, nepamirštos ir kitos raumenų grupės. Parinkome efektyviausius pratimus namų sąlygomis. Šiems pratimams atlikti užtekts jūsų pačių kūno svorio. Norint dar padidinti pasipriešinimą - galėsite pasitelkti namie esančius daiktus: gumas, svarelius ar vandens buteliukus.

Rasite gaires, kaip planą pritaikyti prie savo grafiko, sportuojant tris arba keturias dienas per savaitę.

Laikantis progamos - teigiami formų pokyčiai neišvengiami. Tai puiki proga patobulinti ar išlaikyti formas karantino metu!

 

 

 

Programoje rasite:

 

  • Trijų ir keturių dienų sporto programas;

  • Paaiškinimus, kaip apšilti, pasirinkti svorį, kada didinti pasipriešinimą;

  • Nuorodas į kiekvieną pratimą video formatu bei pratimų sunkesnes alternatyvas;

  • Paaiškinimus, kaip naudoti specialas technikas ir pratimų apjungimus;

  • Paaiškinimus, kaip progresuoti ir kaip elgtis baigus planą;

 

 

Mūsų programų tikslas yra išmokyti naudotis pagrindiniais sporto ir mitybos principais, išlikti sveikiems ir gebėti išsiugdyti tinkamus įpročius visam gyvenimui. Taigi, jei jūs pasiruošę pasinerti į išsamų sporto pasaulį ir tinkamai jį pradėti statyti nuo tvirtų pamatų – ši programa būtų geriausia pradžia.

 

Jeigu esate pažengę ir reguliariai sportuojate ilgiau negu pusę metų, ir norite savo treniruotes perkelti į kitą lygį - raktas į greičiausius pokyčius - "MILO Sporto ir mitybos programa + online priežūra". Tuomet tiek sportas, tiek mityba yra parengiami būtent Jums ir peržiūrimi kas savaitę.

 

Programos "Naujokams" ir "Pažengusiems" skirtos dirbti sporto salėje, tinkamas žingsnis pirmyn po karantino!

 

Jeigu Jums, pradėjus programą, kyla kokių nors klausimų ar neaiškumų, mes visada esame pasiruošę į juos atsakyti. Rašykite mums elektroniniu paštu .

14,9 EUR

KITOS PASLAUGOS

Kontaktai

  • Facebook
  • Instagram

Email: info@milotraining.lt

Tel. nr.: +37062227268
 

*Galime atvykti treniruoti į jūsų pasirinktą sporto klubą Vilniuje.

*Galime treniruoti nuotoliniu būdu.


Rekvizitai:
MILO Training, MB
Įmonės kodas: 305625418

© 2020 MB "MILO Training". Be MB "MILO Training" sutikimo draudžiama kopijuoti ir platinti svetainėje esančią informaciją.