SPORTO IR MITYBOS

PROGRAMA

+ ONLINE PRIEŽIŪRA

Pasirinkus vieną iš šių programų Milo Training komanda sukurs specialiai Jums pritaikytą sporto ir mitybos planą, bei lydės Jus pokyčių link pasirinktą 1 - 5 arba 12 mėnesių laikotarpį. Konsultacijos metu pristatysime Jūsų planą, paaiškinsime kaip jo laikytis ir atsakysime į visus rūpimus klausimus. Jūsų maisto ir treniruočių programos bus nuolat atnaujinamos, o rezultatai bus sekami ir reguliariai komentuojami pasirinktą laikotarpį. Jums paskirtų pratimų atlikimo techniką galėsite pasikartoti profesionaliai įgarsintoje Video bibliotekoje.

Milo Training atsakys į bet kokius Jums kilusius klausimus viso pasirinkto priežiūros laikotarpio metu. Ar gali būti greitesnis kelias pokyčių link? Pradedam!

99 EUR 

369 EUR

599 EUR (tik 49,9 Eur/ Mėn.)

- Individuali sporto ir mitybos programa

- Plano pristatymo ir apibendrinimo konsultacija

- Programų sekimas ir korekcijos pasirinktinai 1-5-12 mėnesių

- Pratimų atlikimo technikos online peržiūros ir korekcijos

- Kassavaitiniai  programos peržiūrėjimai su komentarais

- Neribotas kasdienių klausimų kiekis elektroniniu paštu

- Suprantamos kasdienės rekomendacijos PDF formatu

- Pratimų atlikimo technikos duomenų bazė

KITOS PASLAUGOS

Kaip treniruojame?

Planus su online priežiūra kuriame asmeniškai vienam žmoguiKiekvieną savaitę kartu su Jumis mes peržiūrime Jūsų individualų planą ir  jį atnaujiname.

Jau po pirmos konsultacijos pateikiame naujas rekomendacijas, kurias galite pritaikyti iš karto savo kasdieniame gyvenime.

Atsakysime į Jums rūpimus sporto ir mitybos klausimus dar tą pačią dieną. Klausimų skaičius klientams –neribojamas.

 Pagerinsime Jūsų pratimų atlikimo techniką. Taip pat turime savo video bazę, kurioje rasite išsamius paaiškinimus, kaip atlikti pratimus, esančius Jūsų naujoje programoje.