top of page
1

SPORTO

PROGRAMA MOTERIMS

PRADEDANČIOSIOMS

Šioje PDF programoje rasite daugiau kaip 80 puslapių informacijos apie sportą, pagrindines mitybos ir kardio rekomendacijas. Programa skirta moterims dėl dviejų priežasčių: pirmoji – moterims labiau patinka treniruoti apatinę kūno dalį, presą, nugarą ir pečius. Taigi, didesnis krūvis skiriamas būtent šioms kūno dalims. Antroji – moteris gali atlaikyti didesnį treniruočių intensyvumą, ilsėtis trumpiau ir joms labiau tinka didesnis pakartojimų skaičius.

 

Čia rasite dvi skirtingas programas:

 

  • Dviejų dienų sporto programą, kuri trunka 8 savaites

  • Trijų dienų sporto programą, kuri trunka 8 savaites

  • Išsamius aprašymus kaip apšilti, progresuoti, valgyti ir atlikti kardio pratimus

  • Mokomieji pratimų video

  • Papildomas PDF su pagrindiniais mitybos patarimais ir rekomendacijomis

  • Programoje aprašytas svorio metimo ir svorio auginimo gaires bei makro-maistinių medžiagų rekomendacijas

 

Abi programos aprašytos išsamiai, su trumpais patarimais, kaip atlikti pratimus, kaip apšilti, kaip inkorporuoti kardio treniruotes, kokios yra ir gali būti specialios technikos, kaip ir kada galite pakeisti savo pratimus, kaip progresuoti ir kaip žinoti, kad pratimą atliekate techniškai tvarkingai – viskas, ko gali reikėti pradedančiajam.

 

Mūsų programų tikslas yra žmogų išmokyti naudotis pagrindiniais sporto ir mitybos principais, išlikti sveikiems ir gebėti išsiugdyti tinkamus įpročius visam gyvenimui. Taigi, jei jūs pasiruošę pasinerti į išsamų sporto pasaulį ir tinkamai jį pradėti statyti nuo tvirtų pamatų – ši programa būtų geriausia pradžia.

 

Jeigu esate pažengę ar pastoviai ir reguliariai sportuojate ilgiau negu pusę metų, ir norite savo treniruotes perkelti į kitą lygį, rekomenduojame rinktis mūsų pažengusiųjų programą, kuri susideda iš dviejų siūlomų: keturių ir penkių dienų programų.

 

Jeigu jums, pradėjus programą, kyla kokių nors klausimų ar neaiškumų, mes visada esame pasiruošę į juos atsakyti. Rašykite mums info@milotraining.lt

39 EUR

KITOS PASLAUGOS

Kam tai skirta?

Mes dirbame su įvairiais žmonėmis: viskas priklauso nuo to, kokie yra Jūsų tikslai, norai ir lūkesčiai. Galbūt Jums tiesiog reikia pagalbos sprendžiant mitybos klausimus? Gal Jūs esate žmogus, kuris ruošiasi pirmąkart žengti į sporto salę? O gal tas, kuris pavargo ieškoti tikrosios tiesos painiame ir mitų kupiname sporto pasaulyje? O gal esate pažengęs, bet norite dar labiau optimizuoti savo sporto ir mitybos programą pagal naujausius mokslu grįstus principus? Rekomenduojame su mumis dirbti visiems, kurie nori gilintis į sveikos gyvensenos pasaulį ir formuoti įpročius visam gyvenimui.

Susidomėjai ir nori dirbti kartu su Milo training komanda?

Milo training komanda stengiasi aprūpinti Jus naujausia informacija, patarimais, kaip optimizuoti savo sportą ir mitybą. Taip pat šmaikščiai aptariame vis dar vyraujančius mitus, klaidas, kurias žmonės vis dar daro sporto salėje ir virtuvėje. Tačiau, jeigu norite į sveikos gyvensenos pasaulį pažvelgti iš arčiau ir sužinoti, kaip būtent Jums reikėtų pakeisti ar patobulinti savo dietą ir sporto programą, kad pasiektumėt norimų rezultatų, Jūs galite dirbti su mumis. Kartais viskas, ko žmogui reikia, yra reguliarus proceso stebėjimas ir individuali pagalba, atsižvelgiant į esamą progresą. Mes esame čia, kad Jums padėtume.

bottom of page