top of page
Adomas Jasiukėnas / Treneris / Milo Training

Adomas Jasiukėnas

  • Facebook
  • Instagram
Mantas Lukošiūnas / Treneris / Milo Training

Mantas Lukošiūnas

  • Facebook
  • Instagram

Komanda

Būtent Adomui kilo mintis komandą pavadinti "Milo Training". Šis pavadinimas kilęs iš senovės graikų legendomis apipinto herojaus Milo, kuris dar antikos laikais suprato, koks svarbus sporte yra pastovumas ir filosofija. Kiekvieną dieną, metai iš metų, Milo nešiojo į ganyklą mažą jautuką ant savo pečių, kol šis tapo dideliu jaučiu. Taip po žingsnelį Milo tapo stipriausiu pasaulio žmogumi, olimpiečiu ir nenustojo gilintis į filosofiją. Adomą visad žavėjo ši istorija ir ji atspindi Adomo meilę sportui, filosofijai, bei norą kantriai mokyti žengti nors mažą žingsnį, išlaikant aiškią kryptį. Adomas dievina mokyti ir mokytis. Padėti kitiems tapti savo įpročių šeiminkais, tapti pastovesniais, suprasti kertines vertybes - tai tik keli iš daugelio jo talentų. Jis geba įsigilinti į kiekvieno kliento individualią situaciją ir rasti sprendimą.

*Įdomūs faktai: Adomas yra profesionalus aktorius, filmavęsis žymiuose filmuose. Mėgsta groti gitara. Dažniausiai salėje jis šypsosi, nes dievina humorą. Adomui patinka diskusijos, visuomet išklausant kitą, bet nepamirštant mokslu grįstų faktų.

Aomo arasymas
i treneriu aprasymus

Mantas sportuoti pradėjo dar būdamas penkiolikos. Mantui visad rūpėjo žinoti, o ne spėlioti, bei eiti faktų, o ne bandymų keliu. Sportas anuomet nebuvo ištirtas tiek, kiek šiandien, todėl buvo galima sutikti begales įvairių, nebūtinai mokslu grįstų nuomonių, tarp kurių besiblaškant buvo nesunku pasiklysti. Mantas dar 2017 m. nutarė pradėti individualiai dirbti su pirmaujančia USA trenerių komanda "3DMJ", kuri dirba tik su steroidų nevartojančiais atletais ir tik mokslu grįstais principais. Mantas turėjo garbės būti mokomas tokių grandų, kaip Alberto Nunez ar Eric Helms. Tikriausiai nesunku suprasti, kodėl Mantas nedvejojo Adomo įdėja ir matydamas, jog dviese gali pakeisti sporto kultūrą Lietuvoje, nutarė prisijungti ir kartu įkurti "Milo Training".

*Įdomūs faktai: Mantas moka groti saksofonu, yra investuotojas, nestokoja humoro, kartais "tiršto". Augina šunį. Moka ispanų kalbą, lanko bačatos šokius. Mantas remia pelno nesiekiančias organizacijas.

i Mantoaprsyma
bottom of page