Naujų metų pažadai yra šlamštas?


Švęskit. Šventės yra gyvenimo dalis.

Valgykit. Jūsų dieta neturi būti kalėjimas

Viskas bus gerai. Grįžti į vėžes tikrai spėsite.


Artėjant šventėms, kai kurių nuotaikos dviprasmiškos. Ir smagu ir neramu: o kaip bus su svoriu? O ką dabar valgyti, kad jo nepriaugti? O kaip bus paskui?


Atsakysim paprastai: švęskit, valgykit, viskas bus gerai.


Jūsų dieta neturėtų varžyti jūsų švenčių metu. Jūs netgi neturėtumėt apie tai galvoti. Nei trupučio. Jeigu jums patinka ledai, pyragaičiai ar vynas – viskas su tuo yra gerai. Švęskit.


Dietos tikslas NĖRA ir NIEKADA neturėtų būti absoliutus varžymas ir draudimas. Dieta turėtų būti lanksti ir įvairi. Tokia kaip ir gyvenimas. Dietos metu to ir turėtume mokytis: gyventi ir išgyventi įvairias situacijas.

Labai svarbu apie savo dietą negalvoti kaip apie kalėjimą, neskirstyti maisto į gerą, blogą ar „cheat“. Nebausti savęs ir neatidirbinėti suvalgytų kalorijų. Visa tai lydi prie nesveiko požiūrio į mitybą, savo kūną ir valgymo sutrikimų.


Ne vienas tyrimas yra parodęs, kad stiprus ir nesveikas savęs ribojimas dietos metu veda prie rimtų problemų: žmogus nebemoka gyventi „ne dietoje“ ir visi maistai jam atrodo pavojingi, kiekvienas valgymas jam atrodo kaip kenksmingas ir galintis sukelti svorio prieaugį.


Mes MOKOMĖS gyventi.


Jeigu norite, galite padidinti kalorijas, galite valgyti tai, kas jums patinka, galite grįžt atgal į vėžes. Tai jūsų rankose. Ir tai nėra nei gerai, nei blogai. Tai tiesiog gyvenimas.


Jeigu tai šventės – elkimės taip, kad mums būtų smagu. Jeigu šventės baigėsi ir mes turime tikslų, susijusių su svorio metimu – viskas bus gerai, mes galime grįžti į ritmą.


Švęskit.

Valgykit.

Viskas bus gerai.Taisyklė numeris vienas per Kalėdas:


Velniop dietą


Nelaikykit savo dietos dieta ir jūs niekada nesuklysit. Leiskit paaiškinti. Dauguma žmonių galvoja „arba aš laikausi dietos, arba ne“, bet jie nesupranta, kad dieta neturi būti atskirta nuo kasdienio gyvenimo.


Jeigu jums važiuojant keliu nuleidžia padangą, juk nesakot, kad jūsų automobilis – nebe automobilis. Jūs pakeičiat padangą ir važiuojat toliau.


Jeigu jūs suvalgote vieną dieną daugiau, tai nereiškia, kad jūs dietai galas. Tai reiškia, kad jūs gyvenate gyvenimą.


Dieta NĖRA geras ar blogas maistas. Dieta NĖRA amžinas savęs ribojimas. Dieta yra jūsų gyvenimo dalis. Kaip ir šventės.


Statistiškai, žmogus nugyvena apie 80 metų. Tai reiškia 80 gimtadienių. 80 Kalėdų. 80 Kalėdų ir tu gamini „sveiką“ maistą, nenorėdamas „sugadinti“ savo dietos?


Nesugadinsi. Nes dieta – tavo gyvenimas. O Kalėdos – gyvenimo dalis.Šeima, šventės, šypsenos, dovanos ir visa, kas tau teikia džiaugsmą, nėra „tiesiog“, tai ypa