top of page
1

SPORTO

PROGRAMA VYRAMS

PAŽENGUSIEMS

Ši PDF sporto programa skirta vyrams, kurie jau yra pažengę sporto salėje ir nori savo treniruotes perkelti į kitą sunkumo lygį. 

 

Pažengęs žmogus sporto salėje yra tas, kuris sportuoja nuosekliai ir reguliariai pusę metų ir ilgiau, geba tinkamai ir techniškai atlikti daugumą pratimų ir gerai pažįsta savo kūną. Čia rasite dvi siūlomas programas: keturių ir penkių dienų. Krūvis ir intensyvumas yra padidintas, didesnė pratimų gausa, ilgesnis poilsio laikas tarp setų – visa tai rodo, kad treniruotės nebus lengvos. Taip pat, čia pridėjome ir panaudojome specialias intensyvumo technikas: superset‘us ir dropset‘us. 

 

Programa skirta vyrams dėl dviejų priežasčių: pirmoji – vyrams labiau patinka treniruoti viršutinę kūno dalį, krūtinę, rankas ir nugarą. Taigi, didesnis krūvis skiriamas būtent šioms kūno dalims. Tačiau tai nereiškia, kad kojos paliekamos nuošalyje. Antroji – vyrai turėtų šiek tiek ilgiau ilsėtis, taip pat dažniausiai jie patiria daugiau raumenų skausmo po treniruotės nei moterys.

 

  • Keturių dienų sporto programa, trunka 8 savaites

  • Penkių dienų sporto programa, trunka 8 savaites

  • Išsamus aprašymas kaip apšilti, progresuoti ir naudoti specialias technikas

  • Mokomieji pratimų video

  • Papildomas PDF su pagrindiniais mitybos patarimais ir rekomendacijomis

 

Abi programos aprašytos išsamiai, su patarimais, kaip progresuoti, kiek laiko ilsėtis ir kaip tinkamai apšilti.

 

Jeigu jūs pasiruošę pasinerti į kitą sporto lygį, mes pasiruošę jums suteikti visą reikiamą informaciją, kad ši kelionė būtų ne tik įdomi, bet ir rezultatyvi. Besiremdami naujausiais tyrimais, mokslu ir patirtimi, tikimės, kad šios programos jums patiks, bus efektyvios ir nenuobodžios.

39 EUR

KITOS PASLAUGOS

Kam tai skirta?

Mes dirbame su įvairiais žmonėmis: viskas priklauso nuo to, kokie yra Jūsų tikslai, norai ir lūkesčiai. Galbūt Jums tiesiog reikia pagalbos sprendžiant mitybos klausimus? Gal Jūs esate žmogus, kuris ruošiasi pirmąkart žengti į sporto salę? O gal tas, kuris pavargo ieškoti tikrosios tiesos painiame ir mitų kupiname sporto pasaulyje? O gal esate pažengęs, bet norite dar labiau optimizuoti savo sporto ir mitybos programą pagal naujausius mokslu grįstus principus? Rekomenduojame su mumis dirbti visiems, kurie nori gilintis į sveikos gyvensenos pasaulį ir formuoti įpročius visam gyvenimui.

Susidomėjai ir nori dirbti kartu su Milo training komanda?

Milo training komanda stengiasi aprūpinti Jus naujausia informacija, patarimais, kaip optimizuoti savo sportą ir mitybą. Taip pat šmaikščiai aptariame vis dar vyraujančius mitus, klaidas, kurias žmonės vis dar daro sporto salėje ir virtuvėje. Tačiau, jeigu norite į sveikos gyvensenos pasaulį pažvelgti iš arčiau ir sužinoti, kaip būtent Jums reikėtų pakeisti ar patobulinti savo dietą ir sporto programą, kad pasiektumėt norimų rezultatų, Jūs galite dirbti su mumis. Kartais viskas, ko žmogui reikia, yra reguliarus proceso stebėjimas ir individuali pagalba, atsižvelgiant į esamą progresą. Mes esame čia, kad Jums padėtume.

bottom of page