SPORTO

PROGRAMA VYRAMS

PAŽENGUSIEMS

Ši PDF sporto programa skirta vyrams, kurie jau yra pažengę sporto salėje ir nori savo treniruotes perkelti į kitą sunkumo lygį. 

 

Pažengęs žmogus sporto salėje yra tas, kuris sportuoja nuosekliai ir reguliariai pusę metų ir ilgiau, geba tinkamai ir techniškai atlikti daugumą pratimų ir gerai pažįsta savo kūną. Čia rasite dvi siūlomas programas: keturių ir penkių dienų. Krūvis ir intensyvumas yra padidintas, didesnė pratimų gausa, ilgesnis poilsio laikas tarp setų – visa tai rodo, kad treniruotės nebus lengvos. Taip pat, čia pridėjome ir panaudojome specialias intensyvumo technikas: superset‘us ir dropset‘us. 

 

Programa skirta vyrams dėl dviejų priežasčių: pirmoji – vyrams labiau patinka treniruoti viršutinę kūno dalį, krūtinę, rankas ir nugarą. Taigi, didesnis krūvis skiriamas būtent šioms kūno dalims. Tačiau tai nereiškia, kad kojos paliekamos nuošalyje. Antroji – vyrai turėtų šiek tiek ilgiau ilsėtis, taip pat dažniausiai jie patiria daugiau raumenų skausmo po treniruotės nei moterys.

 

  • Keturių dienų sporto programa, trunka 8 savaites

  • Penkių dienų sporto programa, trunka 8 savaites

  • Išsamus aprašymas kaip apšilti, progresuoti ir naudoti specialias technikas

  • Mokomieji pratimų video

  • Papildomas PDF su pagrindiniais mitybos patarimais ir rekomendacijomis

 

Abi programos aprašytos išsamiai, su patarimais, kaip progresuoti, kiek laiko ilsėtis ir kaip tinkamai apšilti.

 

Jeigu jūs pasiruošę pasinerti į kitą sporto lygį, mes pasiruošę jums suteikti visą reikiamą informaciją, kad ši kelionė būtų ne tik įdomi, bet ir rezultatyvi. Besiremdami naujausiais tyrimais, mokslu ir patirtimi, tikimės, kad šios programos jums patiks, bus efektyvios ir nenuobodžios.

39 EUR

KITOS PASLAUGOS

Kontaktai

  • Facebook
  • Instagram

Email: info@milotraining.lt

Tel. nr.: +37062227268
 

*Galime atvykti treniruoti į jūsų pasirinktą sporto klubą Vilniuje.

*Galime treniruoti nuotoliniu būdu.


Rekvizitai:
MILO Training, MB
Įmonės kodas: 305625418

© 2020 MB "MILO Training". Be MB "MILO Training" sutikimo draudžiama kopijuoti ir platinti svetainėje esančią informaciją.